Koruyucu aileler çocuklar ile tekne turuna çıktı

Bu haber 08 Eylül 2013 - 19:44 'de eklendi ve 591 kez görüntülendi.

koruyucuaileler21316515313216541231323Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz bünyesindeki 19 koruyucu aile ve aile yanındaki bakımı sağlanan 26 çocuk tekne turunda bir araya geldi.
Haber Merkezi
Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz bünyesindeki 19 koruyucu aile ve aile yanındaki bakımı sağlanan 26 çocuk, Fethiye’de Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer’in eşi Fatma Güvençer’in katılımıyla, Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık ve eşi Zeynep Çalık tarafından düzenlenen tekne turunda bir araya geldi. Tekne turuna Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu ve İlçe Müdürü İsa Eseoğlu da katıldı.
Koruyucu aile ve çocuklarını motive etmek için düzenlenen tekne turu eğlenceye dönüştü. Etkinlik boyunca Fethiye koyları gezilerek, palyaçolar ile çocukların eğlenmesi ve hoş zaman geçirmesi sağlandı. Düzenlenen bu etkinlik ile koruyucu aile hizmetinin geliştirilip, yaygınlaştırılması, toplumda duyarlılığı artırarak, aile sıcaklığında yetişmiş mutlu çocuklara, sağlıklı topluma ve güzel yarınlara ulaşmak amaçlandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.