Korkmaz’dan seçim açıklaması

Bu haber 25 Ağustos 2015 - 20:50 'de eklendi ve 722 kez görüntülendi.

korkmazzMHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz 1 Kasım’da yapılacak erken seçimle ilgili olarak bir açıklama yaptı. Korkmaz açıklamasında “Türkiye bugün kaos ortamında bulunuyor. Ortalık kan gölüne döndü. Her gün şehit haberleri geliyor. AK Parti 13 yıllık iktidarı boyunda Türkiye’yi kamplara ayırdı, terör hortladı. Tek umut MHP iktidarıdır” dedi.

Kadir Tamer

1 Kasım tarihinde gerçekleşecek erken seçimle ilgili olarak MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz bir açıklama yaptı. 1 Kasım tarihinde sandığın yeniden seçmenin önüne konulacağını kaydeden Korkmaz, seçmenin tercihinin MHP’den yana olacağını söyledi.

MHP iktidarı ile halkın aradığı huzura kavuşacağını belirten Korkmaz, “MHP kadroları deneyimi, kararlılığı ve dik duruşu ile Türk milletinin gururu ve sesidir. Milletimiz, her zaman olduğu gibi yeniden önüne konulacak sandığa da hür iradesini yansıtacak ve AK Parti iktidarına gereken dersi verecektir. Bugün ülke kan gölüne dönmüş, PKK güçlenmiş, şehit sayımız artmışsa bunun da tek suçlusu bugünkü Cumhurbaşkanı ve AK Parti hükümetidir. Bu millet ne oluyor, ne bitiyor hepsini çok yakından takip ediyor ve biliyor. Bunun hesap yeri de sandıktır” dedi.

MHP Muğla İl Başkanı Korkmaz, açıklamasında ayrıca yeni seçimle birlikte MHP’nin oylarını artacağını, Muğla’dan da daha fazla milletvekili çıkaracaklarına yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.