Korkmaz’dan referandum açıklaması

Bu haber 18 Nisan 2017 - 23:56 'de eklendi ve 635 kez görüntülendi.

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, referandum sonunda bir değerlendirme yaptı. Korkmaz açıklamasında, “Milli irade sandığa yansıtılmıştır” dedi.

Haber Merkezi

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, referandum sonunda bir değerlendirme yaptı.

Açıklamasında milli iradenin sandığa yansıdığını kaydeden Korkmaz, “MHP tabanı da gereğini yerine getirmiştir. Çıkan sonucunu milletimize, vatanımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Sandıktan çıkan sonuçlarda partisinin büyük etkisi olduğunu da söyleyen Korkmaz “MHP, liderinin aldığı kararın arkasında durarak, referandumdan çıkan (evet) oylarında önemli rol oynamıştır. Güvenilir bir parti olduğunu da ortaya koyarak gelecek için de Türkiye’nin çimentosu bir parti olduğunu göstermiştir” diye konuştu.

MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, açıklamasına şöyle devam etti:

“Referandumda kazanan demokrasimiz ve aziz milletimiz olmuştur. Her zaman söylediğimiz gibi, milletimiz neyi doğru buluyorsa, onu onaylamıştır. Bundan sonra millet olarak birbirimizi kucaklamak, hiçbir ayırım yapmadan ülkemizin kalkınması ve refahı için çalışarak bölünmez bütünlüğümüz için çalışarak hedeflerimize ulaşmak hepimizin görevi olmalıdır. Milliyetçi Hareket, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da milletimiz, demokrasimiz ve devletimiz için üzerine düşen görevleri yerine getirmeye hazırdır. Partimizi yıpratmak, yaralamak ve kötülemek isteyen mihraklar da öyle sanıyorum ki, referandumdan çıkan sonuçtan ders alacaklardır. Bundan sonraki çalışmalarda da uyum yasalarının hazırlanmasında MHP Meclis’te tam kadro ile milletimizin hizmetinde olacaktır. Milli birlik ve bütünlüğümüz bizim için çok önemlidir. Vatanımıza ve devletimize kast edenler de her zaman hüsrana uğrayacaklardır. Her zaman olduğu gibi bundan sonra MHP, milletimizin emrinde olmayı sürdürecektir.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Burak Zeybek 19 Nisan 2017 / 09:52

MHP tabanı gereğini yerine getirip HAYIR’ı tokat gibi yüzünüze vurmuştur.Koltuklarınızla yavaş yavaş vedalaşmaya başlayın.