Korkmaz’dan ihanet açıklaması

Bu haber 16 Aralık 2015 - 0:42 'de eklendi ve 779 kez görüntülendi.

mhp (2)MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, İl başkanlığında düzenlediği basın toplantıda, parti içi muhalefetin seçimli olağanüstü kongre çağrılarına tepki gösterdi. Korkmaz, Muğla teşkilatlarının tam kadro olarak Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin yanında olduğuna dikkat çekti.
Haber Merkezi
MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, İl başkanlığında düzenlediği basın toplantıda, parti içi muhalefetin seçimli olağanüstü kongre çağrılarına tepki gösterdi. Korkmaz, Muğla teşkilatlarının tam kadro olarak Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin yanında olduğuna dikkat çekti.
Korkmaz, “Türkmen beyimiz, büyüğümüz, liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in sonuna kadar emrinde yol arkadaşlığı yapmaktan onur duyduk, duymaya da devam edeceğiz” dedi.
İl Başkanı Korkmaz, MHP İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantıda yaptığı konuşmada, Türkiye önemli bir süreçten geçerken gündemi olağanüstü kurultaylarla oyalama lüksünün olmadığını ifade etti. Korkmaz, “Bizim için ihanet şebekesi olarak anılacak güruhun dimdik karşısında durduk bundan sonra da durmaya devam edeceğiz” dedi.
MHP İl Başkanı Korkmaz konuşmasına açıklamasına şöyle devam etti:
“Milliyetçi Hareket Patisi başta liderimiz Devlet Bahçeli olmak üzere Türk siyasi tarihine geçen dik duruşunu 7 seçimleri öncesinde de 1 Kasım seçimleri öncesinde de göstermiştir. Bu dik duruş sayılarla, oranlarla paha biçilecek bir duruş değildir. İnanıyor ve biliyorum ki bu dik duruş milletimizin vicdanının en müstesna köşesinde yerini almıştır. Bizim için ihanet şebekesi olarak anılacak güruhun dimdik karşısında durduk bundan sonra da durmaya devam edeceğiz. Milliyetçi Hareketin asla taviz vermeyeceği konularda taviz vermemizi bekleyenler yanılmışlardır. Buradan Muğla İl Teşkilatından açık bir şekilde ifade ediyorum, Muğla Milliyetçi Hareketin Lideri Devlet Bahçeli’nin emrinde doğruları savunmaya devam edecektir. Bizim siyaset anlayışımız doğruluktan yanadır. Liderimizin de dediği gibi, ‘MHP’siz siyaset, Türksüz devlet demektir.’ Bu sebeple MHP dün olduğu gibi bugünde, yarında doğruları savunmaya, dik duruşundan taviz vermeden gerçekleri haykırmaya devam edecektir.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.