Korkmaz’dan basın açıklaması

Bu haber 04 Mayıs 2014 - 19:42 'de eklendi ve 604 kez görüntülendi.

Muğla MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, 3 Mayıs Dünya Türkçülük Günü nedeni ile bir açıklama yaptı.korkmazdanaciklama6516166561651

Kadir Tamer

Muğla MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, 3 Mayıs Dünya Türkçülük Günü nedeni ile bir açıklama yaptı. Korkmaz açıklamasında Türk milliyetçilerinin Türklüğün öz evlatları olduğuna değinip “Türk milleti geçmişini unutmadığı, gelenek ve göreneklerine sahip çıktığı müddetçe Türk-İslam aleminin liderliği yapacak, Türklüğün bayrağını da her yerde dalgalandıracaktır” dedi.

MHP İl Başkanı Korkmaz, bugün ülkenin siyasi ve ekonomik açıdan zor günler geçirdiğini, iç ve dış mihrakların Türkiye’yi bölüp parçalamaya yönelik çalışma yaptıklarını kaydederek açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Türk milliyetçilerinin aziz şehitlerimizin kanı ile sulanmış bu topraklara sahip çıkmak ve korumak asil görevleridir. Türk milliyetçileri olarak bize düşen görev hiçbir karşılık beklemeden ülkeyi karanlığa sürüklemek isteyenlere karşı topyekun mücadele vermektir. Türk milletinin her türlü baskı engel ve ihanet çemberini kırmaya kararlı olduğunu, geçmişte bunun örnekleri vardır. Bu yüzden 3 Mayıs tarihinin Türklüğün diriliş günüdür. Büyük Türk milletinin ve değerli dava arkadaşlarımın 3 Mayıs Milliyetçiler Günü’nü kutluyor, milliyetçi kahramanlarımızı şükran ve minnetle anıyorum. Hayatlarını kaybeden şehitlerimize ve milliyetçi kardeşlerime de Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum” Ne mutlu Türküm diyene.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.