Korkmaz ekibini oluşturuyor

Bu haber 20 Şubat 2013 - 8:40 'de eklendi ve 1.275 kez görüntülendi.

mehmetkorkmazliste123546Osman Güven yönetimindeki MHP İl yönetiminin Genel Merkez tarafından görevden alınmasının ardından yeni yönetimi oluşturması için bir önceki dönem İl Başkanı Mehmet Korkmaz Genel merkez tarafından kurucu il başkanı olarak atandı.
Haber Merkezi
26 Ocak tarihinde MHP Genel merkezi tarafından MHP Muğla İl yönetimi görevden alınmış ve parti yeni yönetim atanıncaya kadar kapatılmıştı. MHP Muğla Kurucu İl Başkanlığına önceki dönem İl başkanı Mehmet Korkmaz atandı.
Yeni il yönetimini oluşturmak için çalışmalara başlayan MHP Kurucu İl Başkanı Mehmet Korkmaz, “26 Ocak tarihinde tüzüğümüze bağlı olarak il teşkilatımız kapatılmıştı. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin 17 Şubat 2013tarihli tebliği ile Muğla İl Kurucu Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Muğlamıza ve dava arkadaşlarıma hayırlı olmasını diliyorum. İl Kurucu Yönetim Kurulu için görüşmelerim devam ediyor. 40 ila 50 kişilik bir yönetim kurulu ile partimizi öncelikle yerel seçimlere sonrasında da genelde iktidara taşıyacağımıza inanıyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.