Koray Özcan Sigortacılığın Patronu Koray Özcan’daki Özveri Ve Başarı

Bu haber 02 Mart 2017 - 0:39 'de eklendi ve 1.072 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Muğla genelinde bilhassa Yatağan’da Koray Özcan adı geçince güzelliklerinden bahsedilir. Çünkü Koray Özcan büyüğünü küçüğünü bilen aynı zamanda konuşma tarzları ile de insanları etkileyebilen bir evladımızdır. Kendisi sosyal yönlü oluşu nedeniyle Muğla ve ilçelerinde çok sayıda eş ve dostu vardır. Yatağan’da Koray Özcan Sigortacılık adına birçok ilçede Sigorta Ana bayi olan Koray Özcan’ın işi gücü daha devleşip Koray Özcan Sigortacılığı Ege Bölgesi’ne sunmak olduğu bilgisini aldık.

Sevgili okurlarım, işadamı Koray Özcan Sigortacılık’ın sahibi Koray Özcan her fırsatta eşi ve çocukları ile seyahat etmeyi çok sever. Çünkü saygın bir ailesi var da onun için söylüyorum. Koray Bey’in ilk istediği isteklerden biri de kızlarının okuyup ülkeye faydalı olmasını sağlamakmış. Elbette bu istekleri yarınlarda inşallah olur diyorum. Çünkü siz Atatürk sevdalısı ve Cumhuriyet sevdalısı bir ailenin çocuğusunuz.

Sevgili okurlarım, geçtiğimiz yıllarda Muğla Genç İşadamları Derneği’nin Başkanı olan Koray Özcan bu süre içinde Muğla’nın genç işadamlarından oluşan Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlik ve beraberlik içinde olmuş. Bu sevgi seli hele yine birlik ve beraberlik içinde devam ettiği söylenir. Koray Sigortacılığın Patronu Koray Özcan genç yaşta olmasına rağmen birçok eş ve dostuna bilgi konusunda yardımcı olmayı çalışır. Kitap okumayı çok sever, en büyük özelliklerinden biri de eşrafı ile birlikte hoşça sohbet etmek. İşte öylesine saygın bir evladımızdır Koray Özcan.

Sevgili okurlarım, Yatağan’ın köklü ailelerinden olan Koray Özcan’ın rahmetli dedesi Mehmet Özcan ve amcası Eczacı Sadi Özcan ilçede CHP’den Belediye Başkanlığı yapmış bir ailenin çocuğudur. Koray Özcan için ne kadar güzel sözler söylesek yeridir. Ama ben fazla uzatmak istemiyorum anlatmak istediğim tek konu ise işadamı Koray Özcan’ın yarınlarda önünün açık olacağını şimdiden söylemek istiyorum sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.