Kooperatif Başkanlığı’na Özcan Özen seçildi « Hamle Gazetesi

Kooperatif Başkanlığı’na Özcan Özen seçildi

Bu haber 08 Haziran 2016 - 1:32 'de eklendi ve 962 kez görüntülendi.

Kooperatifi Başkanlığı'na Özcan Özen seçildi (1)Ege Bölgesi’nin en büyük Kamyoncular Birliği olan S.S. 11 NOLU Yeni Yatağan Motorlu Taşıyıcılar ve Kamyoncular Kooperatifi Birliği Başkanlığı’na Özcan Özen seçildi.

Hüseyin Kocabıyık

Yatağan’da S.S. 11 NOLU Yeni Yatağan Motorlu Taşıyıcılar ve Kamyoncular Kooperatifi Birliği Kongresi geçtiğimiz gün yapıldı. 132 üyenin katılım ile gerçekleştirilen seçimde işadamı Özcan Özen başkanlığa seçildi.

Kongre sonrası bir açıklama yapan Kamyoncular Birliği’ne seçilen S.S. 11 NOLU Yeni Yatağan Motorlu Taşıyıcılar ve Kamyoncular Kooperatifi Birliği Başkanı Özcan Özen, “Birliğimizin daha büyümesi iççin elimizden gelen tüm imkânları kullanacağız. Bazı üyelerimizin mağduriyetini de en aza indirmeye çalışacağız. Zor durumda olan kamyoncu arkadaşlarımızın daha fazla para kazanması için elimizden gelen tüm olanakları kullanacağız. Önemli olan kooperatifimizde birlik ve beraberlik sağlamaya çalışıp Yatağan S.S. 11 NOLU Yeni Yatağan Motorlu Taşıyıcılar ve Kamyoncular Kooperatifi Birliği’nin adını tüm Türkiye’de duyurmak” dedi.

Özcan Özen’in başkan seçildiği kongrede yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

“Başkan Yardımcısı Erol Çoban, Üye Bayram Demircioğlu, Üyeler Şükrü Yöntem, Mehmet Köklü.”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.