Komşusu açken, tok yatan, bizden değildir kampanyası

Bu haber 11 Nisan 2014 - 19:43 'de eklendi ve 647 kez görüntülendi.

ortacaulkuocaklari65165165Ortaca Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, sosyal dayanışma adına yeni bir kampanya başlattı.

Haber Merkezi

Ortaca Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, sosyal dayanışma adına yeni bir kampanya başlattı.

Önceden belirlenen zor durumdaki ailelere gıda ve maddi yardım yaparak, onların dertlerini bir nebze olsun azaltmayı hedefleyen Ülkücü Gençler, kimseden bir şey talep etmeden, kendi imkanları ile durumu iyi olmayan ailelere yardım yapıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ortaca Ülkü Ocakları Başkanı Kaan Çakır; “Bizler Ülkücü Hareketin mensupları olarak milletimize her daim hizmet etmekteyiz. Bu projemizin amacı kesinlikle reklam değil. Reklam yapmayı amaçlasaydık, kime ne kadar yardım yapıldığını açıkça beyan ederdik. Bizim bu organizasyonda ki asıl amacımız, yardımlaşma ve bu aziz milletin birlikteliğini sağlamak olup, karşılığında tek bir beklentimiz yoktur. Bu yardımlarımız gücümüz yettiğince sürdürülecektir. Bunu haber yaptırmamızın tek amacı ise bölgemizde durumu iyi olmayan, yardıma muhtaç ailelerin olduğunu hatırlatmak; onlara daha fazla yardım yapılmasını sağlayabilmektir. İnşallah organizasyonumuz başarıya ulaşacak, hiçbir aile ve yoksul vatandaşlarımız sahipsiz bırakılmayacak ve rencide edilmeyecektir” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.