Kocamustafendi Hontbolde birinci « Hamle Gazetesi

Kocamustafendi Hontbolde birinci

Bu haber 09 Mayıs 2018 - 2:59 'de eklendi ve 1.059 kez görüntülendi.

Muğla’da 2017-2018 eğitim-öğretim yılı okul sporları hentbol il birincisi Kocamustafendi İlkokokulu oldu.

Muhittin Direk

Muğla’da 2017-2018 eğitim-öğretim yılı okul sporları hentbol il birincisi Kocamustafendi İlkokokulu oldu.

İlk Okullar arası Hentbol turnuvasında Kocamustafendi İlkokulu 3 maçını da kazanarak şampiyonluğunu ilan etti.

Kocamustafendi İlkokulu, Mehmet Atıl’ın önderliğinde 1999 yılında Türkiye Şampiyonlukları, Danimarka’da Dünya Şampiyonluğu başarılarına 2017-2018 eğitim öğretim yılında da devam etti.

1999 yılında Mehmet Atıl’ın öğrencilerinden 8 yıl forma giymiş olan Ufuk Canikli yıllar sonra kendi yetiştiği okulda antrenörlük yapmaya başladı. 2016 yılında hentbol antrenörü olarak atanan Ufuk Canikli, yetiştiği okula başarılar getiren isim oldu. Kocamustafendi İlkokulu katıldığı ilk turnuvada minikler il birincisi oldu.

Antrenör Ufuk Canikli, “Okulumuz öğrencileri aynı zamanda Gençlik ve Spor Kulübünün hentbol takımında mücadele etmektedirler. Hem okul hem de kulüp olarak çalışmalara devam ediyoruz. İlerleyen yıllarda eskiden olduğu gibi şimdide Muğla hentbol branşında en iyi şekilde temsil etmek ve yeni başarılara imza atmak hedefimizdir. Desteklerinden dolayı Gençlik Hizmetleri İl Müdürümüz Serkan Öcalmaz’a, İlçe Müdürümüz Serkan Paçalı’ya Kocamustafendi Okul Müdürümüz Zafer Aydemir, Müdür Yardımcımız Hesna Uysal hocama, yardımcı olan mesai arkadaşlarıma, sporcularıma, ailelerine ve beni yetiştiren hiçbir zaman desteğini üzerimden eksik etmeyen Mehmet Atıl’a sonsuz teşekkür ederim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.