Kocadon meydanlarda

Bu haber 29 Ekim 2015 - 23:36 'de eklendi ve 545 kez görüntülendi.

Kocadon meydanlarda  (1)Cumhuriyet Halk Partili Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, seçim çalışmalarına verdiği desteğe Seydikemer’de devam etti. Çiftçilikle uğraşan bir ailenin ferdi olduğunu belirten Başkan Kocadon, “Bölgedeki çiftçilerimizle sohbet ettim, dertlerini ve sundukları çözüm önerilerini dinledim” dedi.
Kadir Tamer
Bodrum ilçesinde CHP Bodrum İlçe Başkanlığının yapmış olduğu seçim çalışmalarına katılarak genel seçim çalışmalarına destek veren CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, çalışmalarını Muğla il geneline yaydı. Önceki gün Muğla’nın Seydikemer ilçesine giden CHP’li Başkan Kocadon, CHP Seydikemer İlçe Başkanı Nalan Büyükçoban ile birlikte bölgedeki vatandaşları ziyaret etti.
Başkan Kocadon Kumluova, Karadere, Eşen ve Karaköy’de çiftçilerle buluştu
Başkan Kocadon ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada; “Seydikemer ilçemizde Cumhuriyet Halk Partisi Seydikemer İlçe Başkanımız Nalan Büyükçoban ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Seralarıyla ülkemizin en önemli tarım merkezlerinden olan Kumluova, Karadere, Eşen ve Karaköy mahallelerinde çiftçilerimizle sohbet etme şansını bulduk. Çiftçilikten gelen bir ailenin ferdi olarak çiftçilerimizin dertlerini ve sundukları çözüm önerilerini dinledim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.