Kocadon: Hedef Yüzde 65 oy

Bu haber 16 Kasım 2018 - 0:26 'de eklendi ve 1.221 kez görüntülendi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Menteşe İlçesine gelen Kocadon ziyaretlerine CHP Menteşe İlçe başkanlığından başladı.

Muhittin Direk

Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Menteşe İlçesine gelen Kocadon ziyaretlerine CHP Menteşe İlçe başkanlığından başladı.

Kocadon ilçe başkalığında yaptığı açıklamada aday olması halinde Muğla’daki seçmenin yüzde 65’nin oyunu alacaklarını belirtti. Ziyarete CHP Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Aytaç Kavak, yönetim kurulu üyeleri ve partililer hazır bulundu.

Ziyarette konuşan CHP Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Aytaç Kavak Başkan Kocadon’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederken tüm aday adaylarına başarılar diledi.

Ziyarette konuşan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Bodrum gibi Türkiye’nin markası olmuş bir ilçeyi 20 yıla yakındır yönetiyoruz. Bodrum her ne kadar bir marka olsa da bizim bir üst kimliğimiz var oda Muğla. Bu gün baktığımızda Muğlamızın Anadolu halkı tarafından nedense ilçeleri kadar bilinmediğini de biliyoruz. Bunu düzeltmek için Muğlamızın hızlı bir politikaya ihtiyacı var. Bu Muğla ekonomisine katkı sağlar. Benim Büyükşehir belediyesine aday adayı olmamın sebebi 2014-2016 yılları arasında yaşadığımız sıkıntılar. Bürokrasiye teslim olmuş durumdayız, aşamıyoruz. 10 belediye kapatan bir belediye başkanı olarak söylüyorum. Seçilmişlerin yönettiği bir Muğla isterken bürokratların yönettiği Muğla’ya döndük. Bu neyi getirdi, Muğla’da bir değişimi getirdi. Muğla halkı bir değişim istiyor. Muğla halkı kendine dokunan hızlı hareket eden birini Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı yapacak. Bunun örneklerini hep beraber siyasette yaşadık. Son birkaç gündür Genel Başkanımızın yerel yönetimlerle ilgili çok güzel açıklamaları var. Ban kaldırım yapma ile gelmeyin, ekonomiye ne sağladın diyor” dedi.

Başkan Kocadon açıklamasını şu şekilde sürdürdü:

Buradan açık ve net söylüyorum. Partim beni aday gösterdiğinde Mehmet Kocadon rüzgârı ile biz büyükşehir ve 13 ilçeyi zorlayacağız. Çünkü halk bu değişimi istiyor ve ben bunu görüyorum. Bugün Menteşe ilçesindeyiz amacımız rekor bir oyla seçilmek. Buradan açıkça şunu söylüyorum Cumhuriyet Halk Partisi’nin gücü ile koltuğa gelme dönemi bitti. Partimize güç katacak adaylarla seçime gideceğiz arkadaşlar. Ben her kesimden oy alacak adayım. Hedefimiz Muğla’ seçmeninin en az yüzde 65’nin oyunu almaktır”.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ilçe başkanlığı ziyaretinin ardında Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve ilçedeki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.