Kızılay’ın Kadınları ‘Sevgi Bohçası’ Dağıtıyor

Bu haber 20 Kasım 2013 - 10:14 'de eklendi ve 751 kez görüntülendi.

kızılay kadınsevgiKızılay Marmaris Şubesi Kadın Kolları çalışanları yeni doğan bebekler için ‘Sevgi Bohçası’ hediye ediliyor

Haber Merkezi

Türk Kızılayı Marmaris Şube Başkanlığı Kadın Kolları Birimi tarafından hazırlanan “Sevgi Bohçası” yeni doğum yapan annelere dağıtıldı.

Yaşamın her anında ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmayan Türk Kızılayı Marmaris Şube Başkanlığı, çok anlamlı bir yardım projesine daha imza atıyor. “Sevgi Bohçası Projesi” ile maddi durumu yetersiz ailelere doğum sonrasında destek olunuyor. Yeni doğan bebeklerin ve annelerinin temel ihtiyaçlarının karşılandığı proje Türk Kızılayı Marmaris Şube Başkanlığı Kadın Kolları birimi tarafından da başarıyla yürütülüyor. Hayırsever kişiler sayesinde oluşturulan bohçalar yeni doğum yapan annelere dağıtıldı.

Türk Kızılayı Marmaris Şube Başkanlığı Kadın Kolları Birimi Başkanı Serpil Ağar, “Yeni doğan bebekler için oluşturduğumuz Sevgi Bohçası ile siz yardım sever kişiler sayesinde yardıma muhtaç birçok aileye daha umut ışığı olmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve tüm halkımızın desteklerini bekliyoruz. Haydi, Marmaris bir bebeğe de siz umut ışığı olun. Bugün bir bebeğimize daha sevgiyle dokunduk” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.