Kız ve erkek voleybol takımları 1. Ligde

Bu haber 17 Ocak 2017 - 0:04 'de eklendi ve 447 kez görüntülendi.

TVF_1538_LRMuğla Sıtkı Koçman Üniversitesi kız ve erkek voleybol takımları, 2. Lig müsabakalarında yenilgi almadan namağlup 1. Lige yükseldi.

Haber Merkezi

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi kız ve erkek voleybol takımları, Kütahya’da yapılan ÜNİLİG 2. Lig voleybol müsabakalarına katılıp her iki takım da yenilmeden 1. Lige yükseldi.

Kız takımı ilk gün karşılaştığı Afyon Kocatepe Üniversitesini 3-0; ikinci gün İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünü 3-0; Üçüncü gün Uşak Üniversitesini 3-0; Dördüncü gün Süleyman Demirel Üniversitesini 3-1; son gün ise Mehmet Akif Ersoy Üniversitesini de 3-0 yenerek grubunda birinci olarak 1. Lige yükseldi.

Erkek takımımı ise ilk gün Uşak Üniversitesini 3-0; Adnan Menderes Üniversitesini 3-2; Dokuz Eylül Üniversitesini de 3-2 yenerek grup birincisi; final maçında da Adnan Menderes Üniversitesini 3-0 yenerek birinci olarak 1. Lige yükseldi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, “Öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz. Bizleri çok mutlu ettiler” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.