Adanaspor Akhisar Belediyespor Alanyaspor Antalyaspor Beşiktaş Bursaspor Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Gaziantepspor Gençlerbirliği İstanbul Başakşehir Kardemir Karabükspor Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Osmanlı Spor Trabzonspor

Kiteboard Turkish Open 2014 sona erdi

Bu haber 23 Eylül 2014 - 0:23 'de eklendi ve 688 kez görüntülendi.

şampiyonaPlaymaker ve Türkiye Yelken Federasyonu tarafından Gökova Körfezi’nin Akyaka-Akçapınar Sahilinde düzenlenen Kiteboard Turkish Open 2014 Yarışlarının şampiyonu kadınlarda Muğlalı sporcu Merve Ceylan, erkeklerde Salih Alexander Çakır oldu.

Haber Merkezi

Playmaker ve Türkiye Yelken Federasyonu tarafından Gökova Körfezi’nin Akyaka-Akçapınar Sahilinde düzenlenen Kiteboard Turkish Open 2014 Yarışlarının şampiyonu kadınlarda Muğlalı sporcu Merve Ceylan, erkeklerde Salih Alexander Çakır oldu.

Playmaker ve Türkiye Yelken Federasyonu tarafından Maximum Kart sponsorluğunda düzenlenen Kiteboard Turkish Open 2014 yarışları Akçapınar Sahilinde 5 gün süren yarışlar sonunda dallarında şampiyon olan sporculara ödüllerinin verilmesi ile sona erdi.

Maximum Kart’ın ana sponsorluğunda Gökova Körfezi’nde Akçapınar Sahilinde düzenlenen Maximum Kiteboard Turkish Open 2014’te birbirinden iddialı sporcular, Freestyle ve Course Race disiplinlerinin yanında; Slalom One Hour (Kadın-Erkek & Master) ve Hang Time kategorilerinde yarışarak suyun üstündeki sportif mücadelelerindeki hızlarını kesmedi. 17 Eylül’de başlayan Maximum Kiteboard Turkish Open 2014’te Maximum Kiteteam’in başarılı sporcuları Salih Alexander Çakır ve Merve Ceylan da birincilik için mücadele etti.

Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı turnuvada Course Race/Kadınlarda 1. Merve Ceylan, 2. Bilge Öztürk ve 3. Çisil Özen olurken, Course Race/Erkekler kategorisinde 1. Salih Alexander Çakır, 2. Ejder Ginyol ve 3. Armağan Ersolak kürsüye çıktı.

Freestyle/Kadınlar dalında ise 1. Pınar Başoğlu, 2. Çisil Özen ve 3. Berna Öztürk, Freestyle/Erkekler kategorisinde 1. Nicholas Ferard, 2. Enç Özen ve 3.lüğü Kerem Balık aldı.

Slalom One Hour/Erkekler dalında ise 1. Salih Alexander Çakır, 2. Armağan Ersolak ve 3. Canberk Ergün olurken, Slalom One Hour/Kadınlar kategorisinde 1. Merve Ceylan 2. Başak Çamkak oldu.

Slalom One Hour/Master Erkekler kategorisinde Ejder Ginyol, Slalom One Hour/Master Kadınlar dalında 1. Bilge Öztürk 2. Başak Erdal oldu. Hang Time Race kategorisinde ise Salih Alexander Çakır derece yaparken ümit vadeden sporcu ise Berkay Ülker seçildi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

PUAN DURUMU
Süper Lig
# TAKIMLAR O AV P
PTT 1.Lig
# TAKIMLAR O AV P
LİG FİKSTÜRÜ
Süper Lig
PTT 1.Lig