‘Kitap Okuma Etkinliği’

Bu haber 29 Nisan 2015 - 23:23 'de eklendi ve 702 kez görüntülendi.

kitapokumaMuğla Uluslararası Gençlik Merkezi ‘Geleceğin Lider Kadınları’ projesi üyeleri öğrenciler ve vatandaşlar ile Sınırsızlık Meydanı’nda kitap okudu.
İlkay Yıldız
Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi ‘Geleceğin Lider Kadınları’ projesi üyeleri Menteşe İlçesi Sınırsızlık Meydan’ında düzenledikleri kitap okuma etkinliği ile vatandaşlar ve öğrenciler ile kitap okudu. Etkinlikte proje üyeleri meydanda stant açarak vatandaşları kitap okumaya davet ettiler. Ayrıca etkinliğe Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenleri Gülsüm Çeker’e ve Emine Bektaş ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Muğla Sağlık Yüksek Okulu Prof.Dr. Kılıçhan Bayar da etkinlikte kitap okuyarak destek verdi.
Proje hakkında bilgi veren koordinatör Ayşe Karanlık ‘Geleceğin Lider Kadınları’ projesinde yer alan 41 gencin sosyal ve vicdani sorumluluk içeren projeye yer vermeye çalıştıklarını belirterek, “ Bu gün gerçekleştirdiğimiz kitap okuma etkinliği etkinliklerden bir tanesi amacımız kitabın sadece sessiz bir yerde değil, ya da rahat ortamlarda değil, her yerde okunabileceğini göstermek. Dolayısı iler bizde bugün hep birlikte halkımızı da içine alan bir etkinlik olsun istedik. Ayrıca bu etkinliğimize destek veren Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker’e, Gençlik Merkezi Müdürü Zülfikar Türedi’ye, Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenleri Gülsüm Çeker ve Emine Bektaş’a ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Muğla Sağlık Yüksek Okulu Prof.Dr. Kılıçhan Bayar’ teşekkür ediyorum”.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.