Kırsal mahallelerde yol çalışmaları sürüyor

Bu haber 20 Ağustos 2015 - 22:34 'de eklendi ve 511 kez görüntülendi.

kirsdalmahallleMenteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kırsal mahallelerde başlattığı yol yapım çalışmalarını, Bozyer ve Muratlar mahallelerinde sürdürüyor.

Hafize Taşdelen

Menteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin dört bir yanında sürdürdüğü yol yapım çalışmalarına Bozyer ve Muratlar mahallelerinde devam ediyor. Özelikle kış aylarında kötü hava koşullarından dolayı mağduriyet yaşayan vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi için harekete geçen Menteşe Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde hem kilitli beton parke taşı döşeme işlemi hem de yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Muratlar Mahallesi’nde özellikle kış aylarında özellikle araçların inip çıkmakta güçlük çektiği yollar, parke taşı ile kaplanarak daha güvenli hale getirildi. Bozyer Mahallesindeki çalışmalarda ise arazi yolları ve mahalle içi yolların iş makinası ile tesviye ve yol açma çalışmaları yapılarak ilgili noktalardaki problemler çözüme kavuşturuldu.

Merkez ve kırsal mahallelerdeki çalışmaların aralıksız devam ettiğini ifade Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş; Menteşe belediyesi olarak tüm mahallelerimizde vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Yol çalışmalarımız ara vermeksizin sürüyor, ekiplerimize her yere yetişmeye çalışıyor, el ele, omuz omuza kırsal mahallelerimizde girmediğimiz alan kalmayacak” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.