Kılıçdaroğlu’ndan adalet istedi

Bu haber 19 Haziran 2017 - 1:14 'de eklendi ve 790 kez görüntülendi.

Muğla’da Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan imar planı ile ailesine ait yaklaşık 20 dönüm arazinin otopark ve spor tesis alanı olarak belirlendiğini iddia eden Alirıza Boyacı, Büyükşehir Belediyesi’nin aldığı kararı ilginç bir yöntemle protesto etti.

Muhittin Direk

Muğla’da Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan imar planı ile ailesine ait yaklaşık 20 dönüm arazinin otopark ve spor tesis alanı olarak belirlendiğini iddia eden Alirıza Boyacı, Büyükşehir Belediyesi’nin aldığı kararı ilginç bir yöntemle protesto etti. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adalet Yürüyüşü’ne nispet yapan Boyacı, Uğur Mumcu Bulvarı üzerinde kent girişinde bulunan arazisinden Muğla Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı’na kadar yürüdü.
Adalet İsteyenlerden Adalet İstedi

“Kılıçdaroğlu benim Cumhurbaşkanımdan adalet istiyor. Bende Kılıçdaroğlun’dan CHP’li Büyükşehir Belediyesine yönelik adalet istiyorum. 20 dönüm arazimi oto parka, spor tesis alanına çevirdiler. Bir vatandaş olarak hakkımı arıyor, adalet isteyenlerden adalet istiyorum” diyen Boyacı, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin aldığı kararı mahkemeye taşıyacağını, hakkını yargı önünde arayacağını belirtti.

Uğur Mumcu Bulvarı’ndan belediye hizmet binasına kadar yaklaşık 3 kilometrelik yolu “Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan adalet isteyen Eyy Kılıçdaroğlu, bende senden ve CHP’li Büyükşehir Belediyesi’nden adalet istiyorum” yazan pankartla geçen Alirıza Boyacı, karayolundan geçen sürücülerin de ilgisini çekti. Alirıza Boyacı yürüyüşün ardından elindeki pankartı Muğla Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı girişine bırakarak eylemine son verdi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.