Kılıçdaroğlu Muğla’ya geliyor « Hamle Gazetesi

Kılıçdaroğlu Muğla’ya geliyor

Bu haber 23 Nisan 2013 - 21:00 'de eklendi ve 965 kez görüntülendi.

kemalkilictaroglu12313213227 Nisan’da Muğla’ya gelecek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gelişi ile ilgili olarak CHP İl Başkanı Mustafa Öztürk parti il binasında basın toplantısı yaptı.
Haber Merkezi
Toplantıya CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, İl Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Başkanları, belediye başkanları ve İl Genel Meclis Başkanı ile İl Genel Meclis üyeleri katıldı.
CHP Genel Başkanı Kemal Kıçıldaroğlu’nun ziyaretinin iki gün planlandığını söyleyen CHP İl Başkanı Öztürk, yoğun Türkiye gündemi nedeni ile Kılıçdaroğlu’nun bir günlüğüne Muğla’ya geleceğini söyledi. Öztürk, “Sayın Genel Başkanımız Milas’tan başlayacağı Muğla ziyaretini Muğla Merkezde tamamlayacak. Partili belediyelerimizde temel atma ve açılışlar yapacak. İlk durak Milas’tan sonra Yatağan’da restore edilerek Kültür Merkezi haline getirilen tarihi evin açılışından sonra Muğla Belediyesi tarafından yaptırılan Atıksu Arıtma tesislerinin açılışı yapılacak” şeklinde konuştu.
Basın toplantısında söz alan Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, arıtma tesislerinin ruhsatsız olduğu iddiaları üzerine “Bu dedikoduları üretenler, kara politika üretiyorlar. Yapılanları kötüleyerek bir yere varılmaz. Ne yazik ki, onlar yine üzülecekler. Yine onlar yanıldıklarını anlayacaklar. Türkiye’de sayılı tesislerin arasında bulunan arıtma tesislerimizi Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu tarafından açılacaktır”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.