“Kentime hizmete talibim” « Hamle Gazetesi

“Kentime hizmete talibim”

Bu haber 07 Ocak 2014 - 9:23 'de eklendi ve 1.233 kez görüntülendi.

kentimehizmet561561632BBP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Harun Akın:
“Kentime hizmete talibim”
Büyük Birlik Partisi’nden (BBP) geçtiğimiz gün Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı’nı açılayan Harun Akın seçim çalışmalarına başladı. Seçim çalışmaları çerçevesinde Milas’a giden Harun Akın, ilçede vatandaşlar ve esnaflarla bir araya geldi. Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı’nı Muğla’ya hizmet için talip olduğunu kaydeden Akın, “Kendimi kentime adamış bir Muğla aşığı, sevdalısı olarak tüm kazanımlarımı elde ettiğim ve kendimi borçlu hissettiğim ilimin dertlerini, sorunlarını, çarelerini ve çözümlerini en yakından bilen biri olarak bu göreve talip oldum” dedi.
Kadir Tamer
Büyük Birlik Partisi Muğla Büyükşehir Adayı harın Akın, seçim çalışmalarına Milas’tan start verdi. Milas’ta vatandaşlar ve esnaflar ile bir araya gelen Harun Akın, “Ziyaretimde Milas halkının dertlerini, sorunlarını, talep ve isteklerini dinledik. Öncelikle Milas halkımızdan görmüş olduğumuz yakın ilgi, alaka ve samimiyete teşekkür ediyorum” dedi.
Ülkenin her yerinde olduğu gibi Milas’ta da vatandaşın endişeli, tedirgin, esnafın ekonomik nedenlerde kan ağladığını üzülerek gördüğünü kaydeden Harun Akın, “Halkımız iş, aş, ekmek istiyor. İşte bende bu sorunlara çare aramak çözüm üretmek için, tüm Muğlalı halkımızı hoşgörü, aynı sevgi ve hizmet anlayışıyla kucaklamak, onların hizmetkârı olmak için Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldum. Biz insanları etnik kökenleriyle, mezhep farklılıklarıyla, siyasi görüşleriyle değerlendirmiyoruz. Siyasi görüşünüz hangisi olursa olsun, ister Ak Parti’li, Milliyetçi Hareket Partili, Cumhuriyet Halk Partilide olsanız sizler bizim kardeşimizsiniz. Hepiniz için hizmete talibiz. Hangi partiye mensup olursanız olsun ama yerel seçimde ben inanıyorum ki Efeler diyarı Muğlamız artık hizmet bekliyor, hizmet istiyor. Artık seçmenimiz oyunu hizmete, samimiyete, hoşgörüye verecek. Ve Muğla’da hâkim kılınan CHP’den kim aday olursa kazanır anlayışını, tabusunu yıkacak ve bizimle birlikte dik durup düz yürüyecektir” dedi.
Kendisini Muğla’ya adamış, bir Muğla aşığı, sevdalısı olarak tanımlayan Harun Akın, “Tüm kazanımlarımı elde ettiğim ve kendimi borçlu hissettiğim Muğla’nın dertlerini, sorunlarını, çarelerini ve çözümlerini en yakından bilen biri olarak göreve talip oldum. Çalışma arkadaşlarımla birlikte başlatmış olduğumuz hizmet seferberliğinde özlenen, hayal edilen, gençlerini, aydınlarını iş, aş için gurbete mahkum etmeyecek genci, yaşlısı, işçisiyle, esnafıyla, memuruyla, köylüsüyle, çiftçisiyle, emeklisiyle, yerlisi, yabancısı kısacası Muğla’da yaşayan, nefes alan herkesin kaynaştığı, bir ve beraber olduğu bir Muğla için yola çıktım. Bu anlamda ilimizin sorunlarına çare olacak hazırladığımız 48 projemizi en yakın zamanda halkımızın takdirine sunacağız. Biz yerel seçimlerde siyaset değil Muğla’nın geleceği için, yaşanabilir bir Muğla inşa etmek ve Allahın izniyle karnı tok, sırtı pek, başı dik bir marka kent yapmak için tüm enerjimizle çalışacağız” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.