Kent Konseylerinden çevre günü hazırlığı

Bu haber 18 Nisan 2013 - 21:52 'de eklendi ve 755 kez görüntülendi.

kentkonseylericevregunu12313546Muğla Kent Konseyleri Çevre Çalışma Grupları Birliği 3. Toplantısını, Muğla, Marmaris, Dalyan, Fethiye, Ortaca, Akyaka Kent konseylerinden gelen katılımcılarla Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.
Haber Merkezi
Muğla Kent Konseyleri Çevre Çalışma Grupları Birliği 3. Toplantısını, Muğla, Marmaris, Dalyan, Fethiye, Ortaca, Akyaka Kent konseylerinden gelen katılımcılarla Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Toplantıda, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde gerçekleştirilmesi planlanan etkinlikler, Muğla ili çevre sorunları ile ilgili Muğla milletvekilleriyle yapılması planlanan toplantının hazırlık çalışmaları, GEKA Strateji belgesine Muğla Kent Konseyleri Birliği olarak yapılabilecek katkı ve Muğla ili çevre sorunlarının çözümü için yapılacak çalışmalar görüşüldü.
Ayrıca Muğla Kent Konseyi Birliği’nin daha çok Muğlalıya ulaşabilmesi için sosyal ağların daha etkin kullanılması ve gerekirse bülten ve benzeri çalışmaların yapılması kararlaştırıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.