Kenan Alyürük seminer verdi

Bu haber 01 Kasım 2016 - 0:06 'de eklendi ve 684 kez görüntülendi.

kenan-alyuruk-seminer-verdi-1Muğla/Menteşe Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ve Muğla Yücelen Hastanesi’nin işbirliğinde 3-6 yaş arasındaki öğrenci velilerine yönelik “Kreş, anaokulu çocuklarında sıkça görülen davranış problemleri, anne baba tutumları ” konulu seminer gerçekleştirildi.

Haber Merkezi

Muğla/Menteşe Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ve Muğla Yücelen Hastanesi’nin işbirliğinde 3-6 yaş arasındaki öğrenci velilerine yönelik “Kreş, anaokulu çocuklarında sıkça görülen davranış problemleri, anne baba tutumları ” konulu seminer gerçekleştirildi.

Seminerde “ çocuk istismarı” konusuna da yer veridi. 3-6 yaş arası çocuğun gelişim dönemi ile ilgili velilere bilgilendirme yapılırken, ailelerin gelişime katkı sağlamak için neler yapması gerektiği anlatıldı.

Seminerde konuşan Uzm. Psk. Kenan Alyürük, 3-6 yaş çocuğun genel psikolojik özellikleri, çocuklarla doğru iletişim kurmanın yolları, duygu aktarımı ve okul öncesi eğitimin neden gerekli olduğuna dair bilgilendirme yaptı.

Kenan Alyürük, “Her istediği yerine getirilen çocuk mutlu olmaz, çocuğunuz için bazı şeyleri ulaşılmaz yapın” dedi. Okul Müdürü Mehmet Deniz Solmaz ve Okul Müdür Yardımcısı Şennur Karabacak seminer sonunda Uzm. Psk. Kenan Alyürük’e teşekkür çiçeği verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.