Kemikler Mahallesinin yol isyanı

Bu haber 15 Mart 2016 - 0:32 'de eklendi ve 471 kez görüntülendi.

MİLAS MAHALLELERİ HİZMET BEKLİYORMilas’a bağlı Kemikler Mahallesi’ndeki bozuk yolların durumuna, mahalle sakinlerinden tepkiler çığ gibi büyüyor.

 

Kemikler Mahallesi’ne giden yolların bozuk olması ve yetkililerce buraya müdahale edilmemesine mahallelilerden tepki büyüyor.

Bozuk satıhlı yoldan evine gidemeyen mahalle sakinleri, köye hizmet verilmemesinden yakınıyor. Milas-Bodrum Havalimanı’na 3 kilometre, Milas-Bodrum güzergâhındaki ana yola 1 kilometre uzaklıkta bulunan Kemikler Mahallesi, işlek köy yolunun bir an önce yapılmasını istiyor. Modern yüzyılda asfalt yol yerine, taş yolu kullandıklarına dikkat çeken mahalleli isyan etme noktasına geldi.

Kemikler sakinleri, yetkililerin bu duruma bir an önce çözüm bulmasını umduklarını belirterek: “Yetkililere sesimizi duyurmak istiyoruz. Yıllardır taş yolları kullanıyoruz. Yollarımız çok bozuk. Evimize yolların bozuk olmasından dolayı araçla çıkamıyoruz. Mahallemizin yollarının bir an önce yapılmasını ve yıllardır süregelen bu mağduriyetin bitmesini istiyoruz” diye tepkilerini dile getirdiler. (İHA)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.