Kemal Özçelik güven tazeledi

Bu haber 20 Ocak 2014 - 20:16 'de eklendi ve 1.268 kez görüntülendi.

kemalozcevik651651Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın 17’nci Olağan Genel Kurulu Sadi Dündar İş Merkezi Nail Çakırhan Konferans Salonunda gerçekleşti. 3 listenin yarıştığı Olağan Genel Kurul’da mevcut başkan Kemal Özçelik, üyelerden aldığı 379 oyla güven tazeledi.
Kadir Tamer
Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın 17’nci Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Kemal Özçelik yeniden başkanlığa seçildi.
Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın 17’nci Olağan Genel Kurulu Sadi Dündar İş Merkezi Nail Çakırhan Konferans Salonunda gerçekleşti. Genel Kurul’un Divan Başkanlığına Muğla Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız, Divan Başkan Vekilliğine Köyceğiz Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı ve aynı zamanda Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Palancıoğlu, Kâtip üyeliklerine Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Genel Sekreteri Mesuriye Pala, Aylin Dirican, Ziya Terzioğlu, Menderes Ünsal ve Mehmet Işık seçildi. Seçimde mevcut başkan Kemal Özçelik, Gültekin Sarıbaş ve Mehmet Telci başkanlık için aday oldular.
Yeniden başkanlığa aday olan Kemal Özçelik kongrede yaptığı konuşmada, “28 Mart 2010 yılında yaptığımız Olağan Genel Kurul’da sizlerin desteği ile seçilip Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlık görevine getirildim. 2010 yılından bugüne kadar esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza tarafsız olarak hizmet vermeye çalıştım. Kurum ve kuruşlar nezdinde odamızı en iyi şekilde temsil etmenin gayreti içinde bulundum. Çalışmalarımızda bize yardımcı olan desteğini esirgemeyen üyelerimize kurum ve kuruluşlara, STK’lara ve halkımıza teşekkürlerimizi sunarım” dedi.
Konuşmaların ardından oy kullanma işlemine geçildi. Üyelerin oy kullanma süresi akşam saat 17.00’ye kadar devam etti. Oy işlemlerinin tamamlanmasının ardından sandıklar açılarak oy sayılma işlemine geçildi. 667 üyeden 543 üyenin oy kullandığı seçimde 7 oy geçersiz sayıldı. Adaylardan mevcut başkan Kemal Özçelik üyelerden aldığı 379 oy ile güven tazelerken rakipleri Gültekin Sarıbaş 122, Mehmet Telci ise 35 oy aldı.
Seçim sonrası bir teşekkür konuşması yapan Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kemal Özçelik, “Oy veren vermeyen, desteğini bizlerden esirgemeyen tüm üyelerimize teşekkür ederim. Tüm esnaf ve sanatkârlarımıza en iyi şekilde hizmet vermek, sanatkârlarımızın problemlerinin çözümü için var gücümüzle kaldığımız yerden çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. Görevine kaldığı yerden devam eden Kemal Özçelik’in yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:
“Serkan Güleçol, Nurittin Eren, S. Selçuk Çavuşoğlu, Bilal Gökdünek, Özkan Uysal, Salih Ateş, Denetim Kurulu Asil Üyeleri: Nihat Çaylak, Şenol Saraçoğlu, Ali Alparslan.”
Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın 17’nci Olağan Genel Kuruluna Ula Belediye Başkanı Nadi Şenkal, Muğla Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız, Köyceğiz Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı ve Aynı zamanda Muğla Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Palancıoğlu, Muğla Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Genel Sekreteri Mesuriye Pala, Muğla Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanı Mehmet Çomak, Dalaman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Şevket Takar, Milas Esnaf ve sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Sezgin, Marmaris Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İbrahim Tarım, Ula Şoförler ve Otomobilciler, Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Bekir Kanat, Ula Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Birol Karaarslan, siyasi partilerin temsilcileri katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.