Kazazedeler sağlığına kavuşuyor

Bu haber 20 Ağustos 2014 - 3:20 'de eklendi ve 533 kez görüntülendi.

kazazedeleMuğla’nın Bodrum İlçesi’nde 8 Ağustos tarihinde meydana gelen jet ski kazasında yaralanan 4 turist sağlığına kavuşuyor. Hastaneye kaldırılan yaralılardan biri tedavisi tamamlanarak hastaneden taburcu oldu.
Haber Merkezi
Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde 8 Ağustos tarihinde meydana gelen jet ski kazasında yaralanan 4 turist sağlığına kavuşuyor. 8 Ağustos tarihinde Bodrum İlçesi’ne bağlı Gündoğan Mahallesi’nde denizde meydana gelen jet ski kazasında yaralanan dört kişiden ikisi Özel Bodrum Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan turistlerden 52 yaşındaki Kevin Albert Venner, tedavisi tamamlanarak taburcu oldu. Meydana gelen kazada çarpışma sonucunda kaburgasında üç, belinde ise bir kırık oluşan Venner, Özel Bodrum Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Hakan Avcı ve Beyin Cerrahı Op.Dr.Abdullah Servet tarafından tedavi edildi. Hastaneden taburcu olduğu sırada yaşadıklarını anlatan Venner, “Çarpışmadan sonraki anlar kabus gibiydi. Jet ski benim üstüme düşmüştü. Nefes alamıyor ve hareket edemiyordum. Arkadaşlarım Samantha ve David suyun içinde ters dönmüş yatıyorlardı. Kızım ise daha iyi durumdaydı ve onları düz çevirerek yardım etti. Sonra hepimizi hastanelere götürdüler. Beni sağlığıma kavuşturan doktorlarıma ve hemşirelere şükran borçluyum” dedi.
Kazada uzun süre nefessiz kaldığı ve su yuttuğu için hastaneye ulaştığında bilinci kapalı olan Venner’in arkadaşı 44 yaşındaki David Michael English’in ise durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Özel Bodrum Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Yelda Doğan tarafından yoğun bakım ünitesinde yapılan tedavinin ardından durumu giderek iyileşen David’in solunum cihazından ayrıldığı öğrenildi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.