Kaymakamlıktan seçim güvenliği toplantısı « Hamle Gazetesi

Kaymakamlıktan seçim güvenliği toplantısı

Bu haber 16 Mayıs 2018 - 3:46 'de eklendi ve 519 kez görüntülendi.

 

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin huzur ve güven içerisinde geçmesi amacıyla Menteşe Kaymakamlığı ‘nın koordinesinde Seçim Güvenliği Toplantısı gerçekleştirildi.

Muhittin direk

24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin Menteşe İlçede huzur ve güven ortamında geçmesi amacıyla Kaymakam Caner Yıldız ‘ın başkanlığında ”Seçim Güvenliği Toplantısı” gerçekleştirildi. Toplantıya Menteşe İlçesinin 66 Muhtarı davet edilirken, Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Menteşe Jandarma Komutanı Gürcan Özdilek, Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şen ve Menteşe İlçe Nüfus Müdürü Ali Fuat Yılmaz da hazır bulundu.

Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız toplantının açılışında yaptığı konuşmada; söz konusu toplantının 24 Haziran 2018 Günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde, sorumluluk bölgeleri olan Menteşe İlçelerinde seçmenlerin hür ve sağlıklı iradeleri ile oy kullanmalarının sağlanması, siyasi partilerin serbestçe ve eşitlik içerisinde güvenli bir ortamda propoganda yapmalarının sağlanması amacıyla düzenlendiğini söyledi.

Yaklaşık 2 saat süren Seçim Güvenliği konulu toplantıda özel olarak hazırlanan slaytlar eşliğinde katılımcılara başta seçim yasakları ve seçim takvimi olmak üzere çeşitli konularda bilgiler verilirken, muhtarların soruları da cevaplandırıldı. İkramların da bulunulduğu toplantı sonrasında hatıra fotoğrafları da çektirildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.