Kaymakamdan bekçilere hayırlı olsun ziyareti « Hamle Gazetesi

Kaymakamdan bekçilere hayırlı olsun ziyareti

Bu haber 13 Mayıs 2019 - 0:31 'de eklendi ve 307 kez görüntülendi.

Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü ‘nü ziyaret etti. Kaymakam Caner Yıldız, geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Çarşı ve Mahalle Bekçilere başarılar diledi.

Nazife Taşdelen

Menteşe İlçesinde huzur ve güveninin en üst seviyede sağlanması amacıyla çalışmalar aralıksız olarak sürdürülürken, geçtiğimiz günlerde Menteşe İlçesinde, 22 Çarşı ve Mahalle Bekçisi de göreve başlamıştı. Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü ‘nü ziyaret eden Kaymakam Caner Yıldız, İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve komiserler tarafından Polis Merkezi Amirliğinin kapısında karşılandı. Ziyaret esnasında Çarşı ve Mahalle Bekçilerinin çiçek de takdim ettikleri Kaymakam Yıldız, ardından görevli personel ile toplantı yaptı.

Çarşı ve Mahalle Bekçileri ile yapılan toplantıda Kaymakam Yıldız, vatandaşın Çarşı ve Mahalle Bekçilerinin Menteşe İlçesinde de göreve başlamasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, vatandaş memnuniyeti odaklı olarak emniyet hizmetlerinin yerine getirilmesinin önemini anlatarak, aynı özveri ve başarı ile görevlerini yerine getirmelerini istedi.

Kaymakam Yıldız Menteşe İlçesinin cennet ülkemizin en güvenli ve huzurlu ilçeleri arasında bulunduğunu belirterek, başta emniyet ve jandarma görevlileri olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.