Kaymakam Yılmaz’dan başarılı öğrencilere ödül

Bu haber 01 Mayıs 2013 - 17:58 'de eklendi ve 746 kez görüntülendi.

kayamkamodulverdi12313546Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek, düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye giren başarılı öğrencileri ödüllendirdi.
Haber Merkezi
Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek, düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye giren başarılı öğrencileri ödüllendirdi. Başarılı öğrencilere okullarında ziyaret eden Kaymakam Yılmaz Şimşek ziyareti sırasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Engin, Okulu Müdürü Fatih Okay da hazır bulundular Kaymakam Yılmaz Şimşek Öğrencileri ve okul yöneticilerini tebrik edip, onlarla mesleki tercihleri hakkında yapılan sohbet sırasında kendi fikirlerinide aktardı.
Başarı listesinde kız öğrencilerin önde olmasını öğrenen Kaymakam Yılmaz Şimşek; “Kızlar başarılı gerçek bu. İnşallah Güzel tercihler yapacaksınız. Çalışın ama hayatınız ders olmasın. Her şey ders demek değildir. İletişim ve sosyalleşmeye de zaman ayırın. Üniversitede de aynı başarıyı yakalayacağınızdan eminim. 9. Sınıfta biraz gevşeme olmaktadır; ona dikkat edin. Lise hayatınızda projeler üreterek Avrupa’da ki okullara yollayın. Artık kendinizi Türkiye’de görmeyin. Sizler kapının eşiğindesiniz, bir adım sonrası Avrupa, Amerika” sözleri ile nasihatte bulundu.
Ziyareti n sonunda Kaymakam Yılmaz Şimşek başarılı öğrencilere değişik ödüller verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.