Kaymakam Tanrıseven’den iftar yemeği

Bu haber 14 Temmuz 2013 - 18:36 'de eklendi ve 964 kez görüntülendi.

kaymakamdaniftaryelegi123134656123Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in Yatağan’da göreve başladığından bu yana her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği GELİ Sosyal Site Tesisleri’nde düzenlendi.
Haber Merkezi
Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in Yatağan’da göreve başladığından bu yana her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği GELİ Sosyal Site Tesisleri’nde düzenlendi. Yemeğe Muğla Vali Yardımcısı Faruk Necmi Kurt’un yanı sıra Muğla ve Yatağan protokolünden çok sayıda davetli katıldı.
Yaklaşık 4 yıl önce Yatağan’da göreve başlayan ve göreve geldiği günden bu yana her yıl Ramazan Ayı’nda iftar yemeği veren Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven bu yılda geleneği bozmadı. Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven tarafından bu yıl ilk defa GELİ Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe Muğla Vali Yardımcısı Faruk Necmi Kurt, Muğla Garnizon ve İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Fevzi Kurşun, Muğla İl Genel Meclis Başkanı Cemal Gürpınar, Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, Cumhuriyet Baş Savcısı Soner Gül, daire amirleri, çevre belediye başkanları, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, belediye meclis üyeleri, mahalle ve köy muhtarları ile iş adamları katıldı. GELİ Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iftar yemeğinde konuşma yapan Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven; “Kaymakamlık görevi yaptığım sürece iftar yemeği vermeyi bir gelenek haline getirdim. Katıldığınız için çok teşekkür ediyorum. Yatağan’da her konuda birlik ve beraberlik içinde çok güzel çalışmalar yapıyoruz. İnşallah bu birlik ve beraberliğimizi devam ettireceğiz” şeklinde konuştu. İftar yemeğinde Yatağan Müftüsü Şahabettin Yılmaz hem iftar duası hem de yemek duasını yaptırdı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.