Kaymakam Gödekmerdan, kimsesiz çocuklara kucak açtı

Bu haber 29 Mayıs 2013 - 21:08 'de eklendi ve 1.015 kez görüntülendi.

kaymakamkimsesizcocuk1231654643Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu bünyesindeki çocuk evlerinde kalan beş çocuk, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ve eşi Sevilay Gödekmerdan tarafından Bodrum’da ağırlandı.
Haber Merkezi
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu bünyesindeki çocuk evlerinde kalan beş çocuk, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ve eşi Sevilay Gödekmerdan tarafından Bodrum’da ağırlandı. Muğla’da ki çeşitli çocuk evlerinde kalan 5 çocuk Bodrum’a geldiler. Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ve eşi Gönül Elçileri Bodrum Sorumlusu Sevilay Gödekmerdan’ın misafir ettiği çocuklar, golf oynadılar, akülü arabalarla gezdiler, Kaymakam Dr. Gödekmerdan ile yemek yediler, Bitez Belediyesi Sosyal Tesislerinde eğlendiler ve Özel bir hastanede diş ve göz tedavilerini yaptırdılar.
Sabah saatlerinde Muğla’dan Bodrum’a gelen 5 çocuk, 1 çocuk evleri koordinasyon merkezinde görevli hemşire ve 2 bakıcı anne ilk olarak Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Sevilay Gödekmerdan ile bir araya geldi. Gödekmerdan’ın kendileri için hazırladığı hediyelerle mutlu olan çocuklar daha sonra Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan tarafından kabul edildiler.
Bodrum Kaymakamlık toplantı salonunda çocuklar ile bir araya gelen Dr. Gödekmerdan misafirler ile tek tek ilgilendi, çeşitli ikramlarda bulundu, Muğla’dan gelen konukları ile birlikte yemek yedi. Bodrum Golf Kulübünde yenen yemeğin ardından çocuklar golf dersi aldı, 2 yaşında olan minik Eda Nur mini golf takımları ile golf oynadı.
Golfün ardından özel bir hastaneye gelen minikler diş kontrolünden geçtiler, minik Eda Nur göz muayenesi oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.