Kayabal modernleşiyor « Hamle Gazetesi

Kayabal modernleşiyor

Bu haber 22 Aralık 2017 - 23:47 'de eklendi ve 502 kez görüntülendi.

Marmaris Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin şehrin birçok noktasında gerçekleştirdiği alt ve üst yapı düzenleme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Çalışmaların İçmelerdeki adresi ise Kayabal Caddesi oldu.

Nazife Taşdelen

Vatandaşların yaşam standardını arttırmak için çalışan Marmaris Belediyesi ilçe genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmamayı hedefliyor. İçmeler Mahallesi Kayabal Caddesi üzerindeki çalışmalarını hızlandıran Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Aydem, Muski gibi kurumlarla koordineli olarak çalışmaya devam ediyor. Çalışma yapılan bölgelerde içme suyu hatları yenilenip, elektrik direkleri iptal edilerek yer altına alınıyor. Ardından ekipler kaldırım, yol ve otopark yerlerini belirleyerek üstyapı çalışmasını sürdürüyor.

Marmaris’in çıtasını her geçen gün yükselttiklerini vurgulayan Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, hizmetlerin vatandaşların talepleri doğrultusunda ve projelendirilmiş bölgelerde devam ettiğini belirterek, “Halkımızla birlikte onlardan aldığımız güçle daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağız” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.