Kavaklıdere’de TOKİ 2. Etap konutları teslim edildi

Bu haber 15 Mart 2015 - 17:49 'de eklendi ve 649 kez görüntülendi.

kavaklideretokiMuğla’nın Kavaklıdere İlçesi’nde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapımı tamamlanan 260 konut kura ile hak sahiplerine dağıtıldı.

Haber Merkezi

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Muğla’nın Kavaklıdere ilçesinde 2. Etap TOKİ konuları tamamlanarak hak sahiplerine dağıtıldı. Kavaklıdere Belediye düğün salonunda noter huzurunda yapılan kura çekimi sonunda TOKİ tarafından Kavaklıdere ilçe merkezinde yapılan 2. Etap ile ve Çayboyu mahallesinde yapılan 1. Etap TOKİ projeleri ile toplamda 260 konut hak sahipleriyle buluştu.
Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, kura çekimi töreninde yaptığı konuşmada, “Muğla’nın en küçük ilçesi olan Kavaklıdere’de 3 adet TOKİ projesini başarı ile tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni bir yatırım olacak olan Menteşe Mahallesi TOKİ konutlarının proje çalışmaları tamamlanmak üzere. Bunun yanında Kavaklıdere merkezimizde kura çekimleri yapılan TOKİ Konutlarımızda 170 adet fazla, Çayboyu TOKİ konutlarında 72 Adet fazla talep oldu. Bu talepler doğrultusunda yeni TOKİ projeleri için çalışmalara başlayacağız” dedi.
Kavaklıdere Merkez ve Çayboyu Mahallelerinde inşaatları Mart 2014 tarihinde başlanılan ve bir yıl tamamlanmadan yapılan toplam 260 TOKİ konutu 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki tipte yapılırken, 2+1 konutların aylık taksitleri 335 TL’den, 3+1 konutların aylık taksitleri 607 TL’den başlıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.