Kavaklıdere İlçesinin Genç ve Dinamik Ak Parti İlçe Başkanı Volkan Alpözen « Hamle Gazetesi

Kavaklıdere İlçesinin Genç ve Dinamik Ak Parti İlçe Başkanı Volkan Alpözen

Bu haber 08 Ocak 2018 - 11:01 'de eklendi ve 3.354 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

 

Sevgili okurlarım, bugünkü köşe yazımız Kavaklıdere ilçesi ile bir yazım olacak. Bilindiği üzere Kavaklıdere ilçesinde yaşayan vatandaşların çoğu sağ görüşlüdür. Kavaklıdere ilçesinin vatandaşları her nedense uzun yıllardan bu yana tercih etkileri partiler sağ kesimden oluşmakta. Başta Adalet Partisi olmak üzere, Doğruyol Partisi, Anavatan Partisi ve son olarak da bugünün Ak Parti’sini tercih ederler. Tercih edişlerinin nedeni de ilçesine ait yapılabilecek yatırımları parti yöneticileri Ankara’ya gidip hallederler. Yani işi bitirirler. Bunlardan bir tanesini anlatmak gerekirse uzun yıllardan bu yana yapılmayan Yatağan-Kavaklıdere yolu bugünün Ak Parti iktidarı döneminde yapıldı. İşte bu yolun yapılması için uzun yıllardan bu yana çalışmalar sürüyor.

Sevgili okurlarım, Kavaklıdere ilçesinin insanlarının kafası çalışır. Yıllar önce de Anavatan partisi iktidarda iken rahmetli Cumhurbaşkanı Turgut Özal’a gidip Kavaklıdere ilçesinin Yatağan’dan ayrılıp beldeden ilçeye dönüşmesi için ricada bulunmuşlar. Rahmetli Özal’da Muğla’ya helikopterle geldiğinde yetkililere şöyle seslenmiş: Şu bizim ilçe yaptığımız Kavaklıdere ilçesine bir uğrayalım demiş. Helikopterle havadan baktığında: Bizim ilçe yaptığımız yer burası mı? Helal olsun buranın yani Kavaklıdere ilçesinin kurmayları bana geldiklerinde Türkiye’de böyle güzel bir yer yok diye kandırılmışım der beraberindeki üst düzey bürokratlarla gülüşmelerinin olduğu söylenir.

Sevgili okurlarım, işte Kavaklıdere insanı iş yapmasını ve yaptırmasını iyi bilir. Çoğunluğu bakır işleri ile uğraşırlar. Bugün Muğla’nın hangi ilçesine giderseniz gidin mutlaka Kavaklıdereli ve Menteşeli vatandaşlarla karşılaşırsınız. İşte bu güzelliklerden birisi de ilçesinde değerlendirmeye çalışan Kavaklıdere ilçesine genç ve dinamik Ak Parti İlçe Başkanı Volkan Alpözen genç yaşta olmasına rağmen yoğun işlerin içine ilçeye bir şeyler girmiş ilçeye bir şeyler kazandırmak için başta Ankara Ak Parti yöneticileri olmak Muğla Ak Parti Milletvekilleri Hasan Özyer, Nihat Öztürk ve Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete ile devamlı diyalog içinde olduğu söyleniyor.

Sevgili okurlarım, Kavaklıdere Ak Parti İlçe Başkanı Volkan Alpözen ilçesi ve mahallelerinde çok sevilen ve sayılan renkli bir sima olarak biliniyor. Geçtiğimiz aylar içinde 2. dönem Ak Parti İlçe Başkanı olan Volkan Alpözen ilçenin saygın ailelerinden biridir. Kavaklıdere Ak Parti İlçe Başkanı Volkan Alpözen sağ sol ayrımı yapmaksızın her kesimle iç içe olduğu da söyleniyor. Aynı zamanda da hatırı sayılır bir ilçe başkanı olduğunu da söyleyebilirim. Çünkü kendisi ile konuşmaya gelen, iş istemeye gelen vatandaşları güler yüzlülükle karşıladığını da söylenilmekte. Böylelikle kazanan Kavaklıdere ilçesinin insanları olur. Yine bundan böyle de Kavaklıdere ilçesinde yatırımlarını sürdürmeye devam eden Ak Parti İlçe Başkanı Volkan Alpözen’e katkılarından dolayı tebrik ederim sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.