Karnaval yerine sezon boyu şenlik yapılacak

Bu haber 30 Nisan 2013 - 22:51 'de eklendi ve 757 kez görüntülendi.

karnavalyoksenlikvar1231321651Çalış Turizm Tanıtma Derneği’nin öncülüğünde her yıl yapılan Çalış Karnavalı bu yıl yapılmayacak. Fakat sezon boyunca daha farklı etkinlikler organize edilecek.
Haber Merkezi
Çalış Turizm Tanıtma Derneği’nin öncülüğünde her yıl yapılan Çalış Karnavalı bu yıl yapılmayacak. Fakat sezon boyunca daha farklı etkinlikler organize edilecek. Çalış Turizm Tanıtma Derneği bu yıl dolu dolu bir yaz sezonu organize ediyor. Bu kapsamda her yıl yapılan Çalış Karnavalı yapılmayacak fakat bunun yerine yaz sezonu boyunca birçok etkinlik organize edilecek. Konuyla ilgili olarak bir basın açıklaması yapan Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Mete Ay “Çalış Haziran’ın ilk haftasından başlayarak hareketli bir döneme giriyor. Geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz Türkiye Plaj Voleybolu kupasının bu yıl 7–8 ve 9 Haziran tarihlerinde Türkiye Voleybol Federasyonun puan ve para ödüllü turnuvasının Fethiye ayağını çalış plajında gerçekleştireceğiz. Bunun yanında geçtiğimiz yıllarda Çalış Karnavalı olarak yaptığımız etkinlikleri bu yıl konseptini biraz değiştirip sezona yayarak değişik şenliklerle gerçekleştireceğiz. Bu kapsamda 1-7 Haziran arasında gün batımı konserleri, su sporlar, plaj futbolu, sokak partileri, resim yarışmaları gibi birçok aktiviteler yer alacak. Bu etkinliklerde zannediyorum ki 50’den fazla stant açılacak. Çalış esnafı da bu organizasyona büyük önem veriyor bu nedenle bu aktivitelerimizi bütün yıla yayacağız” dedi.
Yaz sezonu boyunca düzenlenecek olan etkinliklerin organizasyonunu üstlenen Mesegün organizasyon yetkilisi ve Çalış Turizm Tanıtma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Selim Günday ise “Çalış Turizm tanıtma Derneği 1 Haziran tarihinden itibaren Sezona güzel bir başlangıç yapacak. 1 Haziran tarihinden itibaren Çalış’ta stantlarımız, kermeslerimiz, Plaj futbolu, Plaj Voleybolu bunun yanında uçurtma yarışması, fotoğraf yarışması gibi değişik aktiviteler ile Fethiye’deki büyün işletmeleri içerisine alarak sezon boyunca güzel bir şenlik gerçekleştireceğiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.