Karadayı Marmaris’te « Hamle Gazetesi

Karadayı Marmaris’te

Bu haber 23 Nisan 2013 - 20:40 'de eklendi ve 1.305 kez görüntülendi.

karadayimarmariste21321654Türk dizi sektörünün önemli jönlerinden Deli Yürek, Ezel ve Karadayı dizilerinin başrol erkek oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, dizi çekimlerinden kalan boş zamanını Marmaris’in Söğüt köyünde tatil yaparak geçiriyor.
Haber Merkezi
Marmaris İlçesinin şirin turizm köyü Selimiye’de dört gündür tatil yapan İmirzalıoğlu, dizi çekimlerinden fırsat bulduğunu ve birkaç günlüğüne arkadaşları ile dinlenmeye geldiğini söyledi. Selimiye’de ünlülerin uğrak yeri olan Sardunya Restoran’da öğle yemeği yiyen İmirzalıoğlu, hayranlarıyla da fotoğraf çektirdi. Aynı mekânda bulunan Prof. Dr. Kemal Senan, ünlü oyuncuya “Efe” ve “Selimiye” isimli iki kitabını hediye etti.
Prof. Dr. Kemal Senan’la bir süre sohbet eden ünlü oyuncu, alçak gönüllüğüyle hayranlarının bir kez daha takdirini kazandı. Onlarca kişinin fotoğraf çektirme isteğini geri çevirmeyen ünlü oyuncu İmirzalıoğlu, yemek masasından kalkıp hayranlarının fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmedi. Ünlü oyuncu İmirzalıoğlu’nun birkaç gün Marmaris’te kalacağı öğrenildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.