Karacan’dan Pazar ziyaretleri

Bu haber 20 Ocak 2014 - 20:10 'de eklendi ve 720 kez görüntülendi.

karacan6516556Demokrat Parti (DP) Marmaris Belediye Başkanı Adayı Mustafa Karacan, seçim kampanyası çerçevesinde Beldibi Pazar yerinde pazarcı esnafı ile buluşup dertlerini dinledi.
Haber Merkezi
Demokrat Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Mustafa Karacan seçim kampanyası çerçevesinde ziyaretlerini sürdürüyor. Karacan, Demokrat Parti İlçe Başkanı Mustafa Tüzün, partililer ve eşi Berrin Karacan ile birlikte Beldibi Pazar yerini ziyaret ederek pazar esnafıyla görüştü. Karacan ,geleneksel pazarların kültürümüzün önemli bir parçası olduğunu belirterek, “Bu kültürü geliştirerek korumalıyız. Buraya gelen turistlere pazarlarımızı tanıştırmak için her türlü olanağı kullanacağız. Pazarlarımızı turizmin önemli bir sektörü haline getireceğiz” dedi DP Marmaris ilçe yöneticileri Kadın ve Gençlik kollarından oluşan kalabalık bir gurupla Beldibi Pazarı’nı ziyaret eden Karacan, Marmaris’te sıkıntı yaşayan esnafın önemli bir kısmını pazar esnafı olduğunu belirterek şunları söyledi:
“Halkımız teveccüh gösterir de bizler belediye yönetimine gelirsek, pazar esnafının sorunlarını onların ağzından dinleyerek çözüm iradesi geliştireceğiz. Geleneksel pazarlarımız kültürümüzün önemli bir parçası. Bu kültürü gelen turistlere tanıştırmak için pazarcılarımıza her türlü olanağı yaratacağız.”
Pazar ziyaretinin ardından Beldibi’nde bulunan Tokat Zile İlçesi ve Çevre Köyleri Yardımlaşma Derneği’ni de ziyaret eden DP’liler, burada da dernek yöneticileri ve üyeleriyle görüşerek yerel seçimlerde daha huzurlu bir Marmaris için herkesin desteğine ihtiyacı duyduklarının ifade ettiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.