Karabıyık aracı oldu, 18 minik sevindi

Bu haber 18 Temmuz 2013 - 22:15 'de eklendi ve 840 kez görüntülendi.

bistildagitimi12132165413213Kavaklıdere’de Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Sevgi Evlerinde yaşayan 18 çocuğa İl Genel Meclisi Üyesi Saffet Karabıyık’ın girişimleri sonucunda birer bisiklet hediye edildi.
Haber Merkezi
Kavaklıdere’de Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Sevgi Evlerinde yaşayan 18 çocuğa İl Genel Meclisi Üyesi Saffet Karabıyık’ın girişimleri sonucunda birer bisiklet hediye edildi. AK Partili İl Genel Meclis Üyesi Saffet Karabıyık’ın yaptığı girişimler sonunda Kavaklıdere’de Sevgi Evlerinde kalan miniklere birer bisiklet hediye edildi. Salı günü Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Sevgi Evine gelen İl Genel Meclis Üyesi Saffet Karabıyık, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Kariptaş ve Bodrum A.Ş. temsilcisi Şükrü Evkuran çocuklarla bir araya geldi. Çocuklarla sohbet ettikten sonra onlara hediyelerini veren İl Genel Meclis Üyesi Saffet Karabıyık, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Kariptaş ve Bodrum A.Ş. temsilcisi Şükrü Evkuran’a çocuklar teşekkür etti.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Kariptaş çocuklara “sizlere elimizden gelen yardımı yapmaya hazırız. Sizlere bu bisikletleri almak için uğraşan ve girişimlerde bulunan İl Genel Meclis Üyesi Saffet Karabıyık’a, bisikletlerin alınmasını sağlayan Bodrum A.Ş.’ye ve temsilcisi Şükrü Evkuran’a teşekkür ederim” dedi.
Bisikletlerin alınmasını sağlayan İl Genel Meclis Üyesi Saffet Karabıyık ise “Sizleri böyle görmek bizi mutlu ediyor. Sizler için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Bisikletleri alan Bodrum A.Ş.’ye ve buraya kadar gelen temsilcisi Şükrü Evkuran’a teşekkür ederim. Güle güle ve dikkatli kullanın” diye konuştu.
Sevinçleri görülmeye değer olan çocuklar teşekkürlerini dile getirirken, çekildikleri hatıra fotoğrafı sonrasında da hemen bisikletlerine binip gönüllerince eğlendi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.