Kanaryalardan Sosyal proje

Bu haber 19 Ocak 2014 - 18:20 'de eklendi ve 920 kez görüntülendi.

fbgecesi61561Muğla Fenerbahçeliler Derneğinin düzenlediği yemeğe kurucu başkan Ömer Savran’ın konuşması damga vurdu. Savran, “Ben sandık başına üzerimde Fenerbahçe forması ile gideceğim kime oy verdiğimi kimse bilmeyecek ama kime vermediğimi herkes bilecek” dedi.
Hasan Telli
Muğla Fenerbahçeliler Derneği tarafından CNS tesislerinde düzenlenen dayanışma yemeğinden elde edilen gelirle Zihinsel Engelliler Okulunun spor salonunun yapımını gerçekleştirdi.
CNS tesislerinde düzenlenen yemeğe Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Harmandar, CHP Menteşe Belediye Başkan Adayı Bahattin Gümüş, Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Mestan Yayman, dernek üyeleri ve davetliler katıldı. Yemekte bir konuşma yapan Muğla Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Kurtuluş Akpolat, “Bizler Fenerbahçeliler olarak büyük bir camiayız. Takımlarımıza destek olmanın yanında toplum yaşamında da etkin rol oynuyoruz. Sosyal projelere verdiğimiz önem ortadadır. Yaptığımız çalışma ile Zihinsel Engelliler Okulumuzun spor salonunu hazırladık. Bundan sonrada sosyal projelerimiz devam edecek ”dedi. Başkan Akpolat’ın ardından kürsüye gelen Muğla Fenerbahçeliler Derneği Kurucu Başkanı Ömer Savran yaptığı konuşma ile geceye damgasını vurdu. Savran, “Bizler Türkiye’de 25 milyonluk bir camiayayız. Siyasi konuşmak istemiyorum ama herkes şunu mutlaka bilmeli. Ben sandık başına üzerimde Fenerbahçe forması ile gideceğim kime oy verdiğimi kimse bilmeyecek ama kime vermediğimi herkes bilecek” dedi.
Gece sık sık Aziz Yıldırım lehine yapılan tezahüratlar ve marşlarla geç saatlere kadar devam etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.