Kanalizasyon hattı kaldığı yerden devam « Hamle Gazetesi

Kanalizasyon hattı kaldığı yerden devam

Bu haber 14 Kasım 2015 - 11:50 'de eklendi ve 782 kez görüntülendi.

Kanalizasyon hattı kaldığı yerden devam (1)Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü Menteşe kanalizasyon hattı yapımını devam ettiriyor.

 

Muğla Belediyesi zamanında başlayan ve tüm Menteşe bölgesini kapsayan kanalizasyon hat yapımının 2. Etap çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda MUSKİ ekipleri Recai Güreli Caddesi civarındaki Çiftçiler sokakta kanalizasyon ve yağmur drenaj hattını tamamladı.

MUSKi’ye bağlı Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanlığı 3. Bölge Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar Samur, Dicle ve Kurbanlar Sokakta da devam ediyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen, Muğla Belediyesi zamanında başladıkları çalışmaların tamamlanması için yoğun çaba harcadıklarını söyledi. Ülgen, “Büyükşehir yasası ile birlikte Menteşe genelinde başladığımız yağmur suyu ve kanalizasyon hatlarının yapımına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Muğla Belediyesi zamanındaki çalışmalarda büyük mahalleler tamamlanmış ara sokaklar bırakılmıştı. Amacımız halkımız için en iyi ve kaliteli hizmeti en kısa sürede ulaştırmak” şeklinde konuştu. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.