Kamil Genek 4. kez başkan oldu « Hamle Gazetesi

Kamil Genek 4. kez başkan oldu

Bu haber 18 Kasım 2015 - 22:57 'de eklendi ve 1.177 kez görüntülendi.

CHP YATAGAN ILCE BASKANI GENEK GUVEN TAZELEDIYatağan CHP İlçe Kongresi Belediye çok amaçlı toplantı salonunda yapıldı. Kongrede 3 dönemden bu yana görevini sürdüren Kamil Genel yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

Hüseyin Kocabıyık

Yatağan CHP İlçe Kongresi Belediye çok amaçlı toplantı salonunda yapıldı. Kongrede Divan Başkanlığı’na CHP Muğla Milletvekili Av. Akın Üstündağ getirildi. CHP İlçe Kongresi’ndeki davetliler arasında CHP Milletvekili Akın Üstündağ, CHP İL Başkanı Mürsel Alban, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, Eski Milletvekili Fevzi Topuz, İl Genel Meclisi Eski Başkanı Cemal Gürpınar, Akparti İlçe Başkanı Ali Tekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İlçe Başkanı Serkan Uzun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP İlçe Başkanı Kamil Genek ve Yönetim Kurlu Üyeleri, Muğla CHP İl Kadın Kolları Başkanı ve üyeleri, CHP Milletvekili Adayları, il ve ilçelerin CHP’li Belediye Başkanları ve İlçe Başkanları, Sendika Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve Muhtarlar ve çok sayıda partililer hazır bulundu. Onlarca konuşmacı ise yönetim ve örgütlerle ilgili aşırı bir şekilde eleştirileri yaptılar. Daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Osman gürün yatıştırıcı bir konuşma yapıp bir nebzede olsa ortalığı yatıştırdı.

Divan Başkanı Av. Akın Üstündağ yapmış olduğu konuşmasında, CHP içinde birlik ve beraberlik olduğunda iktidara namzet olacaklarını söylerken Ak Parti ve MHP’ye ağır eleştiriler yaptı. Ak Parti İlçe Başkanı Alil Tekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İlçe Başkanı Serkan Uzun ve Yönetim Kurulu Üyeleri bu ağır eleştiriler sonrası salonu terk ettiler. Yapılan CHP İlçe Kongresi seçiminde: Kamil Genek yeniden başkanlığa seçilirken yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:

“Nadiye Asu Arda Uysal, Semih Serttaş, Tufan Subay, Ziya Alpözen, Mehmet Uyan, Fevziye Orman, Ali Turbalıoğlu, Suat Işık, Mehmet Özbay, Başak Yaman Arslan, Ali İhsan Yanpeş ve Yakup Tekin.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.