Kalkışma milletin asil gücüne çarptı

Bu haber 20 Temmuz 2016 - 0:20 'de eklendi ve 482 kez görüntülendi.

Kalkışma milletin asil gücüne çarptıBasın İlan Kurumu Muğla Şube Müdürü M. Ali Köseoğlu, yaptığı açıklamada başarısız darbe girişimi ile ilgili olarak, “Türkiye’nin demokrasi tarihindeki önemli dönemeçlerden birisi olarak değerlendirilen 15 Temmuz kalkışması, milletin asil gücüne çarptı” dedi.

Haber Merkezi

Basın İlan Kurumu Muğla Şube Müdürü M. Ali Köseoğlu, yaptığı açıklamada başarısız darbe girişimi ile ilgili olarak, “Türkiye’nin demokrasi tarihindeki önemli dönemeçlerden birisi olarak değerlendirilen 15 Temmuz kalkışması, milletin asil gücüne çarptı” dedi.

Basın İlan Kurumu Muğla Şube Müdürü M. Ali Köseoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Milli İradesine canı pahasına sahip çıkan milletimiz, tüm dünyaya ‘kahramanlık’ nedir, bir kez daha göstermiştir. Bu önemli ve kritik süreçte, her türlü belirsizliğe rağmen halkımızın ve ‘Milli İrade’nin yanında yer alan basın-yayın organlarımız da, sağlıklı haber akışını sağlayarak sorumlu yayıncılık anlayışının gereklerini yerine getirmiştir. Bu önemli ve hassas günde, kendisinin yanında yer alanları yakından gören ve tanıyan milletimizin takdiri, her türlü takdirin üzerinde olacaktır. Bir ferdi olduğu toplumun hassasiyetlerinin farkında ve halkın iradesine ipotek koymak isteyenlerin karşısında yer alan basın-yayın kuruluşlarımızı ve basın mensuplarımızı kutluyorum. Türkiye’nin değişik bölgelerinde ve Muğla’da yaşanan direnişin çiçekleri olarak gördüğümüz şehitlerimize minnettar olduğumuzu ifade ile Muğla Emniyet Müdürlüğümüze, şehitlerimizin ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.