Kafaca Mahallesinde yol çalışması « Hamle Gazetesi

Kafaca Mahallesinde yol çalışması

Bu haber 02 Kasım 2015 - 22:39 'de eklendi ve 489 kez görüntülendi.

Kafaca Mahallesinde yol çalışması (1)Menteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce Kafaca Mahallesi Pürem sokakta stabilize yol çalışması yapıldı. Yapılan çalışma sonucunda Bin m² ’lik alana 60 m³ beton döküldü.
İlkay Yıldız
Menteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce Kafaca Mahallesi Pürem sokakta stabilize yol çalışması yapıldı.
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş Kafaca mahallesindeki yol çalışması hakkında yaptığı açıklamada, “Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz kırsal mahallelerdeki çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu doğrultuda Kafaca Mahallesi Pürem sokakta stabilize yol çalışması yapıldı. Bin m² ‘lik yola 60 m³ beton kullanılarak, stabilize olan bu yolumuz, daha düzgün bir şekilde vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. Bu yol aynı zamanda öğrencilerin Kafaca ilköğretim okuluna ulaşan bağlantı yolu. Bu anlamda da önemli olan Pürem Sokak yolu artık hem öğrencilerimiz, hem de vatandaşlarımız için daha güvenli ve modern oldu. Pürem sokak burada yaşayan vatandaşlarımız için de daha kullanışlı hale geldi” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.