Kadir Gümüş Cumhurbaşkanı ile birlikte

Bu haber 03 Mart 2016 - 18:10 'de eklendi ve 963 kez görüntülendi.

kadir gümüş (2)Muğla İli Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Gümüş, Ankara’da geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşen muhtarlar toplantısı öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme imkanı buldu.
Berna Uçar
Muğla İli Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Gümüş, Ankara’da geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşen muhtarlar toplantısı öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme imkanı buldu. Kadir Gümüş Birliğe 13 muhtarla birlikte yaptığı görüşme esnasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bakır işlemeli ‘Osmanlı Tugrası’ hediye etti. Gümüş ve beraberindekiler daha sonra düzenlenen toplantıya katıldılar.
Muğla İli Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Gümüş, bu toplantının ardından Ak Parti Genel Merkezi’ne giderek Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ile görüştü.
Ankara’da gerçekleşen toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmekten büyük bir mutluluk duyduğunu kaydeden Kadir Gümüş, “Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşen muhtarlar toplantısı öncesinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile kısada olsa görüşme imkanı buldum. Bu görüşme hepimizi mutlu etti. Daha sonra sayın Cumhurbaşkanımıza Kavaklıdere bakırında işlenen bir ‘Osmanlı Tugrası’ hediye ettik. Daha sonra Ak Parti Genel Merkezi’nde Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ile bir araya geldik. Ardından TBMM’de çeşitli görüşmelerde bulunduk. Ankara’da bizi çok iyi bir şekilde ağırladılar. Yaşadığımız sorunları dinlediler ve bu sorunların çözümü için destek alarak Muğla’ya döndük” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.