Kadınlara özel motivasyon semineri

Bu haber 18 Mart 2015 - 0:11 'de eklendi ve 525 kez görüntülendi.

kadinalrKAGİK’in kadınlar gününe özel düzenlediği ‘Motivasyon ve İletişim’ Semineri katılımcılar tarafından oldukça beğeni topladı.

Haber Merkezi

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası’nın (MUTSO) koordinatörlüğünü yürüttüğü Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi (KAGİK) aylık olağan toplantılarının 3’üncüsü gerçekleştirdi. Gündem maddelerinin görüşülmesine ilişkin gerçekleştirilen toplantının ardından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü anısına bir seminer organize edildi. Kadınlara özel olarak gerçekleştirilen ‘Motivasyon ve İletişim’ semineri MUTSO Meclis Salonunda düzenlendi.

Seminerin açılış konuşmasını gerçekleştiren KAGİK Başkanı Aslı Karataş, önceki dönem KAGİK Başkanları Çiğdem Özkan Süner ve Sultan Yılmaz başta olmak üzere tüm kadınların Kadınlar Gününü kutlayarak sözü Uzman Psikolojik Danışman Ayçe Kara’ya devretti.

Ayçe Kara tarafından verilen ve ‘Mutluluğa giden yol kendinden geçer’ sloganıyla duyurulan seminere yaklaşık 60 kişi katıldı. Seminerin ardından katılımcılara memnuniyet anketi düzenlendi ve bu anket uygulaması sayesinde verilen seminerden memnuniyet oranı yüzde 77 olarak tespit edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.