Kadın muhtarlar Bodrum’da buluştu

Bu haber 29 Nisan 2017 - 0:17 'de eklendi ve 501 kez görüntülendi.

Türkiye’nin 81 ilinden 150 kadın muhtar üç gün sürecek eğitim seminerlerine katılmak için Bodrum’a geldi. Hem seminer yapıp hem de tatil yapan kadın muhtarlar moral depoladı.
Düzenlenecek bir seminer kapsamında Bodrum’da bir araya gelen kadın muhtarlar tekne turu yapıp denizin ve sıcak havanın tadını doyasıya çıkardı. Kumbahçe Mahallesi’ndeki 5 yıldızlı bir otelde ağırlanan muhtarlar yol yorgunluğunu üzerlerinden attıktan sonra Bodrum’u gezdi. Bol bol hatıra fotoğrafı çekilen kadın muhtarlar referandum sonrası yorgunluk attıklarını açıkladılar. Gün içinde farklı aktivitelere katılan kadın muhtarlar tekne turuna çıkarak Bodrum’un eşsiz koylarını görme imkânı buldu.
Kumbahçe Mahalle Muhtarı Nil Taşkıran, çok güzel bir faaliyet olduğunu açıklayarak, “Türkiye çapında bütün kadınların herkesi bir araya getiriyor, diyaloglarda bulunuyorlar, fikir alışverişinde bulunuyorlar. Çok memnunuz gerçekten” dedi.
Yoğun bir seçim temposunun ardından Bodrum’da soluk alan kadın muhtarlar 3 gün boyunca hem eğlenecek hem de fikir alışverişinde bulunacak. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.