Kadın kollarına Ulviye Kızıldağ seçildi « Hamle Gazetesi

Kadın kollarına Ulviye Kızıldağ seçildi

Bu haber 15 Ocak 2018 - 12:32 'de eklendi ve 819 kez görüntülendi.

Yatağan Belediyesi Çok Amaçlı Salon’da gerçekleşen CHP Kadın Kolları Başkanlığı’na tek aday olarak seçimlere giden Emekli Öğretmen Ulviye Kızıldağ seçildi.

Hüseyin Kocabıyık

Yatağan Belediyesi Çok Amaçlı Salon’da gerçekleşen CHP Kadın Kolları Başkanlığı’na tek aday olarak seçimlere giden Emekli Öğretmen Ulviye Kızıldağ seçildi.

Çok sayıda CHP’li kadın üyelerin hazır olduğum CHP kadın Kolları Yönetim seçiminde toplantıya katılan CHP İlçe Başkanı Kemal Özler, Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, uzunca bir dönem CHP İlçe Başkanlığı görevinde bulunan Veteriner Hekim Kamil Genek hazır bulundular. İlçenin seçkin ailelerinden oluşan CHP İlçe Kadın Kolları yönetimine Başkan Ulviye Kızıldağ yönetiminde Banu Deliçay Aykit, Gülsüm Bobür, Tülay Tekin, Gökçe Yaslan Göka, Emel Yavuz, Kevser Bilgin seçildiler.

Gerçekleşen kongrede eski CHP İlçe Başkanı Kamil Genek yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı kendisine ilginin fazla olduğu görüldü. CHP Kadın Kolları Eski Başkanı Hülya Karadavut yeni yönetime başarılar diledi. CHP Kadın Kolları Başkanı Ulviye Kızıldağ, “İlk işimiz bundan böyle Yatağan’da CHP’ye kadın üyelerle daha büyütmek olacak. Çalışmalarımıza şimdiden başladık bile” dedi.

Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık ise, “Öylesine güçlü bir Kadın Kolları yönetimi oluşturduk. Bundan böyle Yatağan CHP’si daha güçlenmiş olarak seçimlere gideceğiz” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.