Kadın girişimcilerden Vali Civelek’e ziyaret

Bu haber 24 Nisan 2019 - 1:27 'de eklendi ve 378 kez görüntülendi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) bağlı Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) bünyesinde faaliyet gösteren Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi Başkanı Mehtap Şeniz Çahan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Muğla Valisi Esengül Civelek’i makamında ziyaret etti.

Metin Karakoç

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) bağlı Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) bünyesinde faaliyet gösteren Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi Başkanı Mehtap Şeniz Çahan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Muğla Valisi Esengül Civelek’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Civelek, “İş dünyasında başarılara imza atmış kadınlarımızın olmasından mutluluk duyuyoruz. Girişimci kadınlarımız Muğla’nın sosyo-ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlarken bölgemizin gelişmesine ve ülkemizin kalkınmasına da yerelde katkı sağlamaktadır” dedi.

Ziyarette yönetim kurulu üyelerini tanıtan Başkan Mehtap Şeniz Çahan, kurul olarak yürütecekleri çalışmalar hakkında Vali Civelek’e bilgi verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.