Kadın girişimciler ziyaretlerine devam ediyorlar

Bu haber 21 Kasım 2017 - 23:47 'de eklendi ve 420 kez görüntülendi.

Karya Kadın Derneği, Menteşe Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği ‘Kırsal Alanda Kadın Girişimciler’ projesi kapsamında Menteşe’de bir araya gelen 8 Avrupa ülkesinden 29 katılımcı,  İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmet veren DUYUM Sağlık Güvenlik Birimini ziyaret ederek DUYUM Genel Müdürü İş Kadını Duygu Yumuk’la bir araya geldiler.

Haber Merkezi
Proje kapsamında DUYUM Sağlık Güvenlik Birimini ziyaret eden katılımcılar, İş Kadını Duygu Yumuk’la bir araya gelerek sohbet ettiler. DUYUM Genel Müdürü Duygu Yumuk, iş hayatına atılması, yükselme süreci, karşılaştığı zorluklar, iş kariyeri, çalışma kuralları ve danışmanlık hizmeti ile ilgili konularda katılımcılardan gelen soruları cevaplandırdı. DUYUM Genel Müdürü Duygu Yumuk, “Yurtdışından gelen misafirlerimizin, iş hayatına atılmak isteyen kadınlarımızın önyargısını bir nebze de olsa kırmaya çalıştım. Başarılı olmak ve yükselmek için azim, pes etmeden çok çalışmak ve karşılaşılan fırsatları kaçırmamak gerekiyor” dedi.
Soru cevap kısmının ardından DUYUM Sağlık Güvenlik Biriminin kurulması ve birimin verdiği hizmetler ile ilgili olarak hazırlanan slayt sunum katılımcılara izletildi.
Ziyaret toplu fotoğraf çekimiyle sona ererken katılımcılar program kapsamında Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Beyobası’nda yer alan Alım Garantili Mevsimlik Süs Bitkisi Üretimi Serasını ziyaret ettiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.