Kadem Mete’den teşekkür mesajı

Bu haber 16 Şubat 2018 - 0:20 'de eklendi ve 593 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan 6. Olağan Kongre ile yeniden İl Başkanlığı’na gelen Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete konu ile ilgili bir teşekkür mesajı yayınladı.

Nazife Taşdelen

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan 6. Olağan Kongre ile yeniden İl Başkanlığı’na gelen Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete konu ile ilgili bir teşekkür mesajı yayınladı. İl Başkanı Mete mesajında, ”Hiç şüphe edilmeyecek bir gerçektir ki Ak Partide görevler halka ve hakka hizmet için verilir” dedi.

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, “ Millete hizmet esastır. Partimizin her kademesindeki kardeşimiz bu bilinçle hareket eder.  İşte bizler de kurulduğu günden bu yana girdiği her seçimi başarı ile taçlandırmış olan partimizi, güzel şehrimiz Muğla’da da iktidara taşımak, Muğla’da yaşayan vatandaşlarımızı Ak Belediyecilik ile tanıştırmak, artık insanımızı canından bezdiren sorunları ortadan kaldırmak amacıyla mücadele edeceğiz. 2019-2023-2071 istikametinde aydınlık ve güçlü Türkiye’nin bir parçası olan aydınlık ve güçlü Muğla için çaba sarf edeceğiz. İl kongremizle birlikte tamamlamış olduğumuz kongre sürecinden sonra yeniden çalışmalarımıza başlayacak, ilk gün ki aşkla yollara revan olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, gerçekleştirmiş olduğumuz İl kongremize katılım sağlayan tüm dava arkadaşlarıma,   katılımları ile bizleri mutlu eden kıymetli Muğlalı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Kongre günü görev yapan başta emniyet ve sağlık çalışanlarımız olmak üzere tüm kamu görevlilerine, sesimize ses olan değerli basın mensuplarımıza, kongremizin düzen ve intizam içerisinde geçmesini sağlayan görevli arkadaşlarımıza, teşkilatımızın kadın ve gençlik kollarına, Stk temsilcilerine saygı ve sevgilerimi iletiyorum ”dedi.

İl Başkanı Mete, son olarak Kongreye katılan Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’e, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye,  Maliye Bakanı Naci Ağbal’a,  Ekonomi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a, Çevre Şehir Ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’a, Soyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ve Ar-Ge’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’a önceki Dönem Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’a   Bölge Koordinatör Milletvekili Ömer Ünal’a MKYK Üyesi Bülent Karakuş’a Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk’e Tanıtım Medya Başkan Yardımcısı Yelda Erol Gökcan’a teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.