Kaçak tütün ope­ras­yo­nu: 1 tu­tuk­la­ma

Bu haber 05 Mart 2017 - 23:56 'de eklendi ve 404 kez görüntülendi.

Köy­ce­ğiz il­çe­sin­de polis ekip­le­ri ta­ra­fın­dan kont­rol nok­ta­sın­da dur­du­ru­lan ara­ba­da, 100 kilo kaçak tütün ve 150 kutu ma­ka­ron ele ge­çi­ril­di.

Edi­ni­len bil­gi­ye göre, Köy­ce­ğiz İlçe Em­ni­yet Mü­dür­lü­ğü ekip­le­ri ta­ra­fın­dan Dö­ğüş­be­len kont­rol nok­ta­sın­da ger­çek­leş­ti­ri­len yol kont­rol, arama ve ta­ra­ma fa­ali­yet­le­ri es­na­sın­da Fet­hi­ye is­ti­ka­me­ti­ne giden R.Y. (52) ida­re­sin­de­ki oto­mo­bil dur­du­rul­du.
Araç­ta ya­pı­lan ara­ma­da bagaj bö­lü­mü­ne giz­len­miş 100 kilo kaçak tütün ve 150 kutu ma­ka­ron bu­lun­du. Kaçak tü­tü­ne ve ma­ka­ro­na el koyan ekip­ler, araç sü­rü­cü­sü­nü gö­zal­tı­na alın­dı.
Şahıs, em­ni­yet mü­dür­lü­ğün­de­ki iş­lem­le­ri­nin ar­dın­dan sevk edil­di­ği ad­li­ye­de çı­ka­rıl­dı­ğı mah­ke­me­ce tu­tuk­lan­dı. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.